previous arrow
next arrow
Slider

Produkcja opakowań do kosmetyków

Jesteśmy producentem opakowań przeznaczonych do kosmetyków kolorowych i produktów do pielęgnacji rzęs i brwi. Oferujemy również opakowania ekologiczne pochodzące z recyklingu tworzyw sztucznych (PCR).

Więcej o nas

Co nas wyróżnia?

Szerokie portfolio

11 kategorii opakowań i niemal 100 aplikatorów oraz bogata gama zdobień umożliwia nam oferowanie szerokiego spektrum skutecznych rynkowo rozwiązań. Nieustannie pracujemy również nad nowymi rozwiązaniami, mając w szczególności na uwadze opakowania przyjazne środowisku.

Doświadczenie

Gromadzona od ponad 17 lat wiedza i doświadczenie związane z technologią wytwarzania opakowań z tworzyw sztucznych sprawia, iż jesteśmy nie tylko dostawcą produktów, ale zaufanym doradcą dla naszych klientów w zakresie ich funkcjonalności oraz doborze optymalnego rodzaju zdobienia dla danego opakowania.

Partnerskie podejście

Wielu klientów jest z nami od samego początku naszej działalności. Doceniają nas za szybkie działanie, otwartość i indywidualne podejście do każdego projektu. Kierujemy się zasadą fair play, dzięki czemu nasi klienci często polecają nas swoim partnerom biznesowym – dziękujemy!

Subskrybuj newsletter!

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach? Zarejestruj się do naszego newslettera!

ZAPISZ SIĘ